Alüminyum Korkuluk

Alüminyum uzun ömürlüdür; her iklim kosulunda doga sartlarina en dayanikli malzeme alüminyumdur. Ağaçtan 43, PVC' den 23 kat daha sağlamdır. Alüminyum; rutubet tutmaz, sismez, bozulmaz, çekmez, çatlamaz. Ültraviyole isinlarina karsi koruyucu tedbirler gerektirmez, bakimi kolaydır hafiftir. Çeşitli alaşımlarla demir ve çelik kadar sağlam ve dayanıklı hale getirilebilen alüminyum, bu metallerin üçte biri ağırlığındadır sınırsızdır.

Son derece fonksiyonel bir malzeme olusu sınırsız sayi ve şekilde üretilmesini sağlar esnektir tasarım esnekliği sonsuzdur, dekoratiftir, kolay taşınabilir, her sekle girebilir, hayatın her alanında kullanılır...

Tüm malzemelerle rekabet edebilecek güç ve sertlikte üretilebilir çevrecidir. Alüminyum üretimden tüketime çevrecidir; geri dönüşümlüdür, sağlıklıdır, doğaya ve ekonomiye katkı sağlar. Gelecek nesillerin mirası için çalışmaları sırasında en uygar üretim yöntemlerini kullanan Özyılmaz Yapı; alüminyum beğenilerin ve gereksinimlerin sürekli değiştiği çağımıza uygun bir bilinç ve geliştiren teknoloji ile eş zamanda ilerliyor.

Amaca sunulan bir yaşamı simgeleyen Özyılmaz Yapı gelişen teknolojiyi kullanarak, çağdaş projeler yapmaktadır. Alüminyum Sanayi, sektöründe, gelişmeleri takip eden Özyılmaz Yapı zamanın gücünü kullanmayı bilen, düşünen, yaratan, insan emeğiyle kaliteyi sunan, geçmişten aldığı güçle geleceğe bakmaktadır.