background
Hizmetlerimiz

Kapı ve Pencere Sistemleri

Kapı ve Pencere Sistemleri

PVC PENCERE SİSTEMLERİ

Enerji tasarrufu, değişen iklim koşullarıyla birlikte her geçen gün önem kazanmaktadır. Üstün teknoloji kullanılarak üretilen estetik ve yenilikçi PVC Pencere Sistemleri, mükemmel ısı ve ses yalıtımı sağlayarak mekânlarınızın konforunu artırmaktadır. Siz de bulunduğunuz bölgenin iklim koşullarına ve evinizin konumuna uygun PVC Profil serisi ve cam seçimiyle ısıtma ve soğutma masraflarında tasarruf sağlayabilirsiniz.

PVC KAPI SİSTEMLERİ

Isıtma ve soğutma maliyetlerinin ve estetiğin giderek önem kazandığı günümüzde her iklim koşuluna uygun ısı yalıtımı sağlayan PVC Kapılar; iş yeri, konut ve ofis gibi yaşam alanlarında balkon, banyo ve WC kapısı olarak kullanılmaktadır. Bakımı, temizliği ve son dönemlerde yapılan ARGE çalışmaları ile darbeye karşı mukavemeti yüksektir ve son derece güvenlidir. Ahşap ve çelik kapılara göre maliyeti daha düşüktür. Pvc Pencere Sistemleri için kullanılan 22 farklı lamine renk seçeneği PVC Kapılar için de geçerlidir.

AÇILIM SEÇENEKLERİNE GÖRE PVC PENCERE SİSTEMLERİ

Yaşam alanlarımızı daha ferah ve kullanılabilir kılmak için tasarlanan PVC Pencere Sistemleri, güçlü pvc profil serileri yardımıyla daha geniş ve kesintisiz manzara imkanı sağlar ve farklı açılım seçenekleri sunarak size keyifli ortamlar sağlar.